Γιατί ο εθελοντισμός είναι θησαυρός!

Το Νηπιαγωγείο μας με τους δραστήριους μαθητές και γονείς μας συνεργάστηκε και φέτος με τον Σύλλογο Παραπληγικών Γιαννιτσών και συγκέντρωσε ένα αρκετά μεγάλο αριθμό καπακιών ενισχύοντας με αυτό τον τρόπο τις δράσεις του Συλλόγου Παραπληγικών Γιαννιτσών!Η καλλιέργεια της ενσυναίσθησης και της ευαισθητοποίησης των μαθητών μας απέναντι στα άτομα με αναπηρία είναι από τους σημαντικότερους  στόχους του εκπαιδευτικού μας προγραμματισμού!

Ευχαριστούμε το Σύλλογο Παραπληγικών Γιαννιτσών για την συνεργασία!

Ευχαριστούμε τους γονείς κα κηδεμόνες του σχολείου μας καθώς και τους μαθητές μας για την συμμετοχή τους στην δράση αυτή!

Η δράση αυτή είναι ενταγμένη στο σχέδιο δράσης Εσωτερικής  Αξιολόγησης  της σχολικής μας μονάδας “Συνεργασία Σχολείου-Οικογένειας-άξονας 5 με τίτλο “Το σχολείου και οι γονείς, του παιδιού οι συγγενείς”.

3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 7753

Δράση Συλλόγου Παραπληγικών Γιαννιτσών

ΔΡΑΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΤΟΥΣ 2023

Μπορεί επίσης να σας αρέσει...